پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت

پیراهن مردانه

 

مدل بلوز مردانه یقه دیپلمات اسپرت یکی از انواع پیراهن های مدرن و امروزی است و این مدل پیراهن تنوع زیادی دارد و شما می توانید این مدل پیراهن را با اکثر لباس هایتان ست کنید و در مکان های مختلف شیک و جذاب تر به نظر برسید.

از پرکاربردترین مدل های بلوز مردانه در بین آقایان، پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت است و این مدل لباس در انواع طرح ها موجود است و شما می توانید از میان این مدل های جذاب پیراهن زیبایی را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مدل پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت با جدیدترین طرح های مد سال

بلوز مردانه

 

مدل یقه پیراهن در زیبایی و ظاهر جذاب شما تاثیر زیادی دارد ، بنابراین بهتر است در انتخاب مدل یقه پیراهن حساس باشید. پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود است و شما می توانید از میان این طرح های متنوع، پیراهن زیبا و شیک برای پوشیدن انتخاب کنید.

پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت طرح دار برای تابستان می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد و شما می توانید این مدل پیراهن را با شلوار کتان رنگی بپوشید و در مکان های مختلف زیباتر به نظر برسید.

مدل پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت ساده نوع دیگری از طرح پیراهن مردانه است و می توانید از این مدل پیراهن در مکان های مختلف استفاده کنید. اگر می خواهید شیک و زیبا به نظر برسید ، بهتر است پیراهن های یقه دیپلمات ساده را با شلوار کتان یا شلوار جین بپوشید.

بهترین مرکز خرید پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت

بلوز مردانه پارچه ای

 

اگر به دنبال بهترین مراکز خرید پیراهن و بلوز مردانه یقه دیپلمات اسپرت هستید کافیست به روناک تجارت جم مراجعه کنید. بهترین ها همیشه به دنبال بهترین ها هستند.

انواع پیراهن های مردانه شیک و درجه یک جهت خرید عمده و جزئی ، شیک و درجه یک از بهترین مرکز خرید پیراهن و بلوز مردانه یقه دیپلمات اسپرت در تهران یعنی روناک تجارت جم؛ از تولید به مصرف.

 

قیمت پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت

پیراهن مردانه

بلوز مردانه یقه دیپلمات اسپرت معمولاً بر اساس پارچه و نوع دوخت آنها قیمت گذاری می شوند. البته مدل لباس نیز در قیمت تأثیرگذار است.

جنس پارچه پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت:

  • پارچه خارجی
  • پارچه ایرانی

 

نوع دوخت پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت:

  • خیاطی معمولی
  • خیاطی صنعتی

 

مدل های پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت عبارتند از:

  • مجلسی
  • اسپرت
  • کلاسیک

براساس عواملی اعلام شد، قیمت های خرید پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت متفاوت است.

 

پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت جین

پیراهن مردانه یقه دیپلمات

این پیراهن مردانه یقه دیپلمات جین از جنس دنیم است. همانطور که گفته شد ، یقه این پیراهن مردانه دیپلمات است. بلیز مردانه یقه دیپلمات-جین آستین بلند است و روی آستین یک دکمه برای بستن آن و یک دکمه برای بستن شکاف های آستین وجود دارد.

استایل پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت جین

پیراهن یقه دیپلمات

پیراهن مردانه یقه دیپلمات اسپرت جین، انتخاب سبک اسپرت و کژوال دارد و برای استفاده روزمره مناسب است. اما این پیراهن می تواند انتخاب خوبی برای مهمانی های دوستانه نیز باشد. بلیز مردانه یقه دیپلمات اسپرت جین گزینه مناسب و منطقی در تمام فصول است. این محصول فقط در رنگ آبی روشن موجود است.

لباس مردانه یقه دیپلمات اسپرت جین را با چی ست کنیم

پیراهن مردانه

 

لباس مردانه یقه دیپلمات اسپرت جین را می توانید به خوبی با لباس های هم جنس خود ست کنید. برای ایجاد یک ست شیک می توانید از شلوار جین یا کت های جین استفاده کنید. با پوشیدن پارچه های جین در کنار هم می توانید سبکی کژوال و اسپرت ایجاد کنید که تقریباً برای هر مناسبتی مناسب است.

پوشیدن لباس های رنگ روشن ، به خصوص تیشرت های سفید می تواند ایده خوبی باشد زیرا پیراهن های جین به خوبی با تیشرت های سفید ست می شوند.

Leave a Comment