مدل های پیراهن مردانه

انواع پیراهن مردانه

فرقی نمی کند ورزشکار باشید ، کارمند باشید ، اهل سفر یا مهمانی باشید. انواع پیراهن مردانه بخشی جدایی ناپذیر از کمد لباس شما هستند. با این حال ، بسیاری از آقایان در خرید انواع پیراهن مردانه تردید دارند و دقیقاً نمی دانند با توجه به یقه ، رنگ ، طرح و دوخت ، کدام مدل پیراهن را برای مناسبت های مختلف انتخاب کنند.

بیایید با انواع پیراهن مردانه که هر آقای خوش لباسی باید در کمد لباس خود داشته باشد و موقعیت استفاده از هر کدام آشنا شوید.

انواع پیراهن های مردانه در بازار

پیراهن مردانه

  • پیراهن رسمی یا مجلسی

(پیراهن رسمی مردانه) پیراهنی ساده و شیک است و دقیقاً همان چیزی است که شما برای استفاده در قرارهای رسمی به آن نیاز دارید. پیراهن رسمی معمولاً یقه تیزتری نسبت به پیراهن معمولی دارد و به خوبی با کت و شلوار متناسب است.

پیراهن های رسمی مردانه را می توان به راحتی با کراوات ، پاپیون ، دستمال گردن و دکمه های سرآستین ست کرد. پیراهن های سفید یا شیری در پیراهن های رسمی محبوب ترین رنگ ها هستند.

 

  • پیراهن مردانه اداری

انواع پیراهن مردانه اداری یا پیراهن مردانه معمولی شکلی مشابه پیراهن های آکسفورد دارند اما اغلب در موقعیت های اداری ، روزمره و معمولی مورد استفاده قرار می گیرند. پیراهن های اداری بهترین گزینه برای آقایانی است که در ادارات کار می کنند.

رنگ های ملایم مانند آبی ، شیری و خاکستری روشن از محبوب ترین انتخاب ها در میان مردان است. تا جایی که ممکن است در مهمانی ها و مجالس از انواع پیراهن مردانه اداری پرهیز کنید و برای این موارد به دنبال پیراهن مردانه رسمی یا آکسفورد بروید.

  • پیراهن مردانه آکسفورد

انواع پیراهن مردانه آکسفورد که توسط جان بروکس در سال 1896 طراحی شده است ، یک کالای کلاسیک است که تقریباً مناسب هر مناسبتی است. یقه این پیراهن معمولاً از ماده ضخیم تری نسبت به خود پیراهن ساخته می شود و گاهی با دو دکمه در گوشه ها بسته می شود.

پیراهن های آکسفورد بیشتر از پیراهن های رسمی مردانه کژوال هستند و در بیشتر مواقع از عروسی گرفته تا جلسات مهم تجاری قابل استفاده هستند. برای مناسبت های رسمی تر ، به دنبال آکسفوردهای سفید و روشن بروید و در موارد غیررسمی ، به رنگ های تیره تر بروید.

  • پیراهن هاوایی

شاید آشنا ترین تصویر پیراهن هاوایی مربوط به مرد جوانی با پوست گندمی باشد که با سیگار برگ در دستش زیر آفتاب در سواحل مدیترانه راه می رود!

پیراهن هاوایی پیراهنی آستین کوتاه است که معمولاً طرح دار است و یقه آن اغلب تا وسط سینه باز است. این پیراهن برای مناطق گرمسیری و ساحلی گزینه ایده آلی است. با انتخاب موارد مناسب برای ست کردن ، می توانید از پیراهن هاوایی به سبکی شیک و جذاب استفاده کنید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک شلوار پارچه ای ، یک جفت کفش کالج خوش رنگ ، کلاه فدورا و عینک آفتابی گران قیمت انتخاب کنید.

  • پیراهن مردانه کتان

“پیراهن مردانه کتان” که جنس ضخیم تری نسبت به پیراهن معمولی دارد ، برای فصول پاییز و بهار بسیار مناسب است. وقتی هوا گرم نیست تا بتوانید با یک تی شرت از خانه بیرون بروید و برای پوشیدن کت هم سرد نیست. انواع پیراهن مردانه کتان یک کالای کژوال است. می توانید آن را روی پیراهن یا تی شرت معمولی بپوشید.

زیبایی پیراهن کتان در سادگی آن است ، بنابراین به دنبال رنگ های ملایم مانند خاکی ، نسکافه ای و سبز زیتونی بروید. پیراهن های کتان معمولاً دو جیب روی سینه دارند و بعضی از مدل ها به جای دکمه با زیپ بسته می شوند.

  • پیراهن یقه دیپلمات

پیراهن یقه دیپلمات که از دهه 1920 محبوبیت زیادی پیدا کرد ، همچنین یک آیتم رسمی است که به طور گسترده ای برای قرارها و جلسات مورد استفاده قرار می گیرد. با یک پیراهن یقه دیپلمات ساده و کت و شلوار شیک می توانید سبک مهمانی رسمی و مناسبی داشته باشید.

در عین حال ، اگر یک پیراهن یقه دیپلمات ساده یا راه راه را با شلوار جین ست و اسنیکر کنید ، یک سبک هوشمندانه و کژوال به دست می آورید که برای کار در فضاهای خلاقانه و رفتن به قرارهای دوستانه مناسب است.

پیراهن های نخی یقه دیپلماتیک که حالت معمولی تری دارند ، برای روزهای گرم تابستان مناسب است که گردن در معرض آفتاب عرق می کند و یقه های بلند می تواند آزار دهنده باشد.

  • پیراهن مردانه فلانل

پیراهن مردانه

با پیراهن مردانه فلانل ، هم گرم می شوید هم در آن لباس به خوبی می درخشید. انواع پیراهن مردانه فلانل در مناطق کوهستانی و سردسیر از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند زیرا از مواد ضخیم و سبک ساخته شده اند.

پیراهن مردانه فلانل معمولاً الگوی چهارخانه ای دارند. می توانید آن را با تی شرت و شلوار جین ست کنید و استایل کژوال و جوان پسندی داشته باشید. از پیراهن مردانه فلانل برای مراسم های رسمی استفاده نمی شود.

  • پیراهن مردانه آستین کوتاه

انواع پیراهن مردانه آستین کوتاه نوعی پیراهن مردانه اداری است که آستین های کوتاه دارد و برای فصول گرم به جای پیراهن اداری استفاده می شود. البته استفاده از آن به فضاهای کاری ختم نمی شود اما می توانید آن را در کافه ها ، سواحل و مهمانی ها نیز بپوشید.

  • پیراهن مردانه جین

انواع پیراهن مردانه جین یا دنیم از آن دسته مواردی است که تقریباً در همه جا استفاده می شود. آن را با یک تی شرت سفید یا روشن ست کنید و یک سبک کژوال ایجاد کنید. جین هرگز از مد نمی افتد ، بنابراین مطمئن باشید که پس از خرید پیراهن مردانه جین ، سالها می توانید از آن به عنوان یک لباس جذاب و راحت استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از قیمت پیراهن مردانه و پارچه جین روز آگاه شوید.
با تشکر که در این مقاله کوتاه همراه با ما بودید.

Leave a Comment